Styret

Styret i NBF avd. Vestfold består for tiden av:

Siri Haga Torgersen, leder
Tønsberg og Nøtterøy bibliotek
siri@tnb.no

Katarina Einarsen Enne, sekretær
Nasjonal kompetansetjeneste for aldring og helse (Aldring og helse)
katarina.enne@aldringoghelse.no

Jan-Egil Holter-Wilhelmsen, styremedlem
Horten bibliotek
janegil@htnbib.no

Kjersti Gulli Lunde, kasserer
Sandefjord bibliotek
kjersti@sandefjord.folkebibl.no

Inger Sofie Frog Austnes, styremedlem
Sandefjord bibliotek
inger@sandefjord.folkebibl.no

Varamedlemmer:

Veslemøy Grinde
Sandefjord bibliotek
grinde.veslemoy@gmail.com

Frida Faye-Lund Sandvik
Thor Heyerdahl videregående skole, Biblioteket
fridaf@vfk.no

Målfrid Kjær
Thor Heyerdahl videregående skole, Biblioteket
malfridkj@vfk.no

Barbro Romstad
Høgskolen i SørØst-Norge, Biblioteket
Barbro.Romstad@hbv.no