Styret

NBF Vestfold avholdt årsmøte 27. februar, og konstituerende møte var 23. mars i etterkant av Det 76. norske bibliotekmøte 14.-16. mars i Sandefjord.

Styret i NBF Vestfold:

Katarina Einarsen Enne, leder
Biblioteket ved Aldring og helse
katarina.enne@aldringoghelse.no
93209632

Siri Haga Torgersen, styremedlem
Tønsberg og Færder bibliotek
siri@tnb.no

Inger Sofie Frog Austnes, styremedlem
Sandefjord bibliotek
inger.sofie.frog.austnes@sandefjord.kommune.no

Veslemøy Grinde, styremedlem og kasserer
Sandefjord bibliotek
veslemoy.grinde@sandefjord.kommune.no

Frida Faye-Lund Sandvik, styremedlem og sekretær
Biblioteket ved Thor Heyerdahl videregående skole
fridaf@vfk.no

Varamedlemmer:

Barbro Romstad
Biblioteket ved Høgskolen i Sørøst-Norge
Barbro.Romstad@usn.no

Regine-Marie Goa Eliassen
Tønsberg og Færder bibliotek
regine@tnb.no

Trine Martens
Biblioteket ved Høgskolen i Sørøst-Norge
Trine.Martens@usn.no

David Øhre Andersen
Student OsloMet, Bibliotek- og informasjonsvitenskap
david.ohre.andersen@gmail.com