Styret

Styret i NBF Vestfold:

Katarina Einarsen Enne, leder
Biblioteket ved Aldring og helse
kontaktnbfvestfold@gmail.com
93209632

Siri Haga Torgersen, styremedlem
Tønsberg og Færder bibliotek
siri@tnb.no

Veslemøy Grinde, styremedlem og kasserer
Sandefjord bibliotek
veslemoy.grinde@sandefjord.kommune.no

Frida Faye-Lund Sandvik, styremedlem og sekretær
Biblioteket ved Thor Heyerdahl videregående skole
fridaf@vfk.no

Christine Aasbø, styremedlem
Sandefjord bibliotek
christine.aasbo@sandefjord.kommune.no

Varamedlemmer:

Barbro Romstad
Biblioteket ved Høgskolen i Sørøst-Norge
Barbro.Romstad@usn.no

Regine-Marie Goa Eliassen
Tønsberg og Færder bibliotek
regine@tnb.no

Trine Martens
Biblioteket ved Høgskolen i Sørøst-Norge
Trine.Martens@usn.no

David Øhre Andersen
Student OsloMet, Bibliotek- og informasjonsvitenskap
david.ohre.andersen@gmail.com